Waszslub.pl

Portal internetowy stworzony głównie z myślą o narzeczonych, ale nie tylko... W serwisie znaleźć można takie działy jak humor, artykuły, aktualności, galeria fryzur, komis ślubny i wiele innych. Został zaimplementowany także katalog firm, gdzie każda zainteresowana para znajdzie bazę usług ślubnych – od fotografów po pomysły na podróż poślubną. Portal został tak pomyślany, aby w jednym miejscu znalazły się wszystkie niezbędne informacje niezbędne w organizacji wymarzonego dnia dla nowożeńców.

Kategoria: portal internetowy.

Technologie: PHP, XHTML, JavaScript, JQuery, Flash, OpenX.

Zakres prac: Serwis został wykonany na zlecenie firmy Mangomedia.pl. Nasza rola to całkowite oprogramowanie portalu, zarówno od strony użytkownika, jak i od strony administracyjnej. Serwis został oparty o nasz autorski system CMS, dzięki czemu zarządzanie portalem jest łatwe i intuicyjne. W portalu zintegrowaliśmy system kampanii reklamowych OpenX.

Cel

Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary. Pragniemy, by ten moment stał się dla nas niezapomnianą chwilą, w której w obecności naszych bliskich wyznajemy ukochanej osobie swoje uczucie. Jednak magia tego wydarzenia często bywa zakłócana przez sprawy organizacyjne. Mało romantyczne jest nerwowe poszukiwanie lokalu na wesele, cateringu, zespołu muzycznego, fotografa, kamerzysty czy fryzury lub sukni ślubnej. Nawet wcześniej zaplanowane działania mogą zawieść pod presją czasu. Nierzadko brakuje nam możliwości konsultacji, sprawdzenia i dokładnego zapoznania się z firmami mającymi nas obsługiwać, a nawet ich znalezienia. Gdzie zatem szukać pomocy?

Rozwiązanie

Portal internetowy WaszSlub.pl został stworzony z myślą o wszystkich planujących ślub, jak również zainteresowanych tą tematyką. Każdy odwiedzający znajdzie tutaj niezbędne informacje dotyczące organizacji ślubów, od opisu wszystkich formalności, terminów targów ślubnych, fragmentów prasy ślubnej, po cenne porady i inspiracje. W zakładce Galeria przyszła panna młoda może rozważyć rodzaj ślubnej fryzury, a także obejrzeć fotograficzną prezentację poszczególnych firm. Bardzo cennym działem jest Komis ślubny, gdzie w atrakcyjnej cenie można zakupić suknie ślubne, strój pana młodego, a nawet rezerwację miejsca na wesele. Oprócz tego najważniejszą funkcją serwisu jest Strefa firm, w której każda firma ma możliwość zaprezentowania swoich usług. Dzięki temu wszyscy zainteresowani, którzy się zarejestrują, w wygodny sposób mogą zapoznać się z rożnymi propozycjami. Istnieje również opcja zamieszczenia ogłoszenia o poszukiwaniu realizatorów konkretnej usługi. Młoda para po rejestracji w serwisie może zamieszczać swoje zdjęcia, wspomnienia, opinie.

Efekty

Serwis WaszSlub.pl to portal, w którym każda para szykująca się do najważniejszego dnia w swoim życiu znajdzie interesujące ją informacje, korzystną ofertę obsługi, miejsce na wesele, pomysł na podróż poślubną. Jednym słowem jest tu wszystko, co pozwoli uczynić jej ślub wyjątkowym wydarzeniem.

To również atrakcyjna strona dla wszystkich firm oferujących usługi ślubne, mają tu bowiem szansę w pełni zaprezentować swoją ofertę i znaleźć wielu klientów.

Adres URL: www.waszslub.pl

Zobacz także

vectra unlimited
student-gotuje.pl
Dotacje na innowacje