Slimeo.pl

Portal Slimeo.pl to serwis internetowy skierowany do wszystkich osób troszczących się o swoją sylwetkę, dbających o zdrowe odżywianie, poszukujących odpowiedniej dla siebie diety oraz przede wszystkim pragnących bezpiecznie i skutecznie schudnąć.

Kategoria: portal społecznościowy.

Technologie: PHP, XHTML, JavaScript, JQuery, OpenX.

Zakres prac: Kompleksowe wykonanie serwisu internetowego - zaprojektowanie szaty graficznej, pełne oprogramowanie portalu. Serwis został w całości oparty o nasz autorski system zarządzania treścią, dzięki czemu zarządzanie portalem jest łatwe i intuicyjne.

Adres URL: www.slimeo.pl

Cel

Odchudzanie to ciężki proces, który wymaga dużo samozaparcia i silnej woli. Chcąc pozbyć się nadmiaru kilogramów, musimy znaleźć odpowiednią dla siebie dietę. Jednak, która pozwoli nam zdrowo i skutecznie schudnąć? Ciężko się zdecydować na konkretną metodę, a poszukiwanie ważnych informacji na ten temat jest męczące. Kolejny problem stanowi pozbycie się szkodliwych nawyków żywieniowych oraz wytrwanie w swoich postanowieniach. Bez odpowiedniego wsparcia oraz motywacji osiągnięcie wymarzonej przez nas sylwetki wydaje się niemal niemożliwe. Gdzie należy szukać rozwiązania?

Rozwiązanie

Slimeo.pl to stworzony przez nas serwis, którego przeznaczeniem jest promowanie zdrowych i bezpiecznych metod odchudzania oraz wsparcie osób z nadwagą w walce ze zbędnymi kilogramami. Tworząc portal społecznościowy, zaopatrzyliśmy go w cenne funkcjonalności, które pomogą użytkownikom zapoznać się ze wszystkimi tematami związanymi z odchudzaniem. W zakładce „Porady” każdy internauta znajdzie wiele artykułów z zakresu diety, zdrowego żywienia, ćwiczeń oraz różnych metod pozbycia się zbędnych kilogramów. Oprócz tego odwiedzający mogą skontrolować prawidłowość swojej wagi dzięki odpowiednim kalkulatorom oraz sprawdzić kaloryczność swoich posiłków za pomocą „Tabel kalorycznych”. Najatrakcyjniejszą opcją dla wszystkich internautów jest możliwość zarejestrowania się na portalu i dołączenia do jego społeczności. Wiąże się to z wieloma dodatkowymi opcjami. Jedną z nich jest okazja do założenia grupy wsparcia lub dołączenia do już istniejącej. Bardzo ciekawym rozwiązaniem okazała się możliwość prowadzenia własnego pamiętnika odchudzania i kontrolowania swoich pomiarów za pomocą specjalnego wykresu. Poza tym użytkownicy mogą prowadzić interesujące dyskusje na „Forum” oraz zamieszczać zdjęcia w „Galerii”.

Efekty

Slimeo.pl stanowi portal przeznaczony dla wszystkich pragnących zadbać o swoje zdrowie i uzyskać piękną, szczupłą figurę. Stanowi on nie tylko źródło cennych porad i informacji, ale również niezwykłe narzędzie, dzięki któremu osiągnięcie zamierzonego celu stanie się możliwe. Dzięki atrakcyjnym funkcjonalnościom każdy w wygodny sposób odnajdzie swoją drogę do uzyskania zgrabnej sylwetki. Serwis ten nie tylko pomaga użytkownikowi odnaleźć się w świecie diety i odchudzania, ale również towarzyszy mu w codziennym życiu, dostarcza koniecznego wsparcia i motywacji, czyniąc proces chudnięcia łatwiejszym i przyjemniejszym.

Zobacz także

vectra unlimited
EV poker
Dotacje na innowacje